Fascynuje nas
technologia
24 października 2011

Premiera w NETASQ: Lepsza kontrola odwiedzanych stron WWW i nowe raportowanie

Wielofunkcyjne firewalle klasy UTM firmy NETASQ posiadają obecnie w standardzie rozszerzony filtr URL zawierający klasyfikację stron w 53 kategoriach tematycznych, ze szczególnym naciskiem na polskie serwisy internetowe. Małe i średnie firmy mogą od teraz korzystać z nowego narzędzia do raportowania dostępnego w języku polskim w podstawowej cenie urządzenia.

stormshield
20 października 2011

Gala Tytanów Sprzedaży ESET 2011

W ostatnią sobotę w hotelu Windsor Palace w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim koło Warszawy odbyło się trzecie już ogólnopolskie spotkanie partnerów handlowych firmy DAGMA. Podczas wieczornej gali, dziesięciu partnerów handlowych DAGMY o najwyższej sprzedaży rozwiązań ESET otrzymało statuetki Tytanów Sprzedaży ESET 2011.

eset
13 października 2011

Wykradł nagie zdjęcia celebrytów, teraz złapało go FBI

Specjaliści z firmy ESET, opublikowali raport na temat najczęściej atakujących zagrożeń ubiegłego miesiąca. Korzystając z okazji eksperci zwrócili uwagę na fakt aresztowania 35-letniego mieszkańca Stanów Zjednoczonych, który jakiś czas temu włamał się do komputerów i urządzeń przenośnych kilku hollywoodzkich gwiazd.

eset
04 października 2011

Prestiżowe nagrody dla Barracudy

Czytelnicy czasopisma Information Security oraz serwisu internetowego SearchSecurity.com już po raz szósty wybrali najlepsze rozwiązania informatyczne, przeznaczone do ochrony infrastruktury sieciowej. Najlepszym rozwiązaniem 2011 roku w kategorii Web Application Firewall został produkt firmy Barracuda.

barracuda
27 września 2011

Zaatakowano posiadaczy komputerów Mac w Chinach

Firma ESET, producent rozwiązań antywirusowych ESET Smart Security 5 oraz ESET NOD32 Antivirus 5, poinformowała o koniu trojańskim, który atakuje komputery z systemami Mac OS X w nietypowy sposób. Zagrożenie przenika na dysk maszyny, wykorzystując metodę znaną użytkownikom pecetów – koń trojański ukrywa się bowiem w spreparowanym pliku, wyglądającym jak PDF.

eset
19 września 2011

Kiedy randka kończy się infekcją

Internetowe serwisy randkowe przyciągają miliony Polaków, którzy podczas poszukiwania w sieci swojej „drugiej połówki” bardzo często zapominają o swoim bezpieczeństwie. Eksperci z firmy antywirusowej ESET przypominają, że wirtualne randki, tak jak w prawdziwym życiu, mogą skończyć się poważną infekcją, tyle że komputera.

eset
13 września 2011

Premiera nowych wersji ESET Smart Security oraz ESET NOD32 Antivirus

Firma ESET, producent rozwiązań antywirusowych, z których korzysta 3,5 mln Polaków, wprowadziła dzisiaj na rynek najnowsze wersje swoich produktów – pakiet bezpieczeństwa ESET Smart Security 5 oraz system antywirusowy i antyspyware ESET NOD32 Antivirus 5. O skuteczność i szybkość działania najnowszych rozwiązaniach ESET dba nowa technologia reputacyjna ESET Live Grid, bazująca na chmurze.

eset
08 września 2011

Ten robak upodobał sobie użytkowników Facebooka

Firma ESET, producent proaktywnych rozwiązań antywirusowych, opublikowała raport o zagrożeniach komputerowych, które w sierpniu najczęściej atakowały użytkowników na całym świecie. Notowane jeszcze nie tak dawno w pierwszej trójce, konie trojańskie wykradające loginy i hasła użytkowników gier sieciowych niemal wypadły poza listę. Na znaczeniu bardzo szybko zyskał natomiast robak internetowy Dorkbot, który na cel bierze m.in. użytkowników Facebooka.

eset
06 września 2011

Firma Barracuda wprowadziła do swojej oferty - Barracuda Web Filter Vx - zwirtualizowane narzędzie przeznaczone do kompleksowego filtrowania ruchu HTTP.

Firma Barracuda wprowadziła do swojej oferty - Barracuda Web Filter Vx - zwirtualizowane narzędzie przeznaczone do kompleksowego filtrowania ruchu HTTP.

barracuda
05 września 2011

DAGMA rozpoczyna dystrybucję rozwiązań backupu od Arkeia Software

Dystrybutor rozwiązań bezpieczeństwa IT, DAGMA Sp. z o.o. podpisała umowę o współpracy z amerykańskim producentem rozwiązań backupu danych Arkeia Software. Z produktów firmy Arkeia korzystają m.in. Volkswagen, NASA oraz Sony.

dagma