Fascynuje nas
technologia
 

06 grudnia 2019

ESET i Stormshield „Produktami Roku 2019” magazynów IT Professional i IT w Administracji!

Czytelnicy oraz redaktorzy miesięczników IT Professional oraz IT w Administracji już po raz ósmy zdecydowali, które z rozwiązań IT (urządzeń, programów oraz usług), otrzymają prestiżowy tytuł Produktów Roku 2019. Rozwiązania dystrybuowane przez DAGMĘ kolejny rok z rzędu zostały nagrodzone podczas uroczystej gali, która odbyła się 3 grudnia w Teatrze Kamienica w Warszawie.

Produkt Roku to plebiscyt redaktorów oraz czytelników miesięczników IT Professional oraz IT w Administracji, który od ośmiu lat nagradza najlepsze rozwiązania sprzętowe, programowe oraz chmurowe wykorzystywane w codziennej pracy przez polskich przedsiębiorców oraz pracowników jednostek sektora publicznego. W tym roku nominowano blisko 300 rozwiązań zgrupowanych aż w 24 kategoriach (16 nominacji IT Professional i 8 IT w Administracji). Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 3 grudnia br. w Teatrze Kamienica w Warszawie. Wśród rozwiązań dystrybuowanych w Polsce przez firmę DAGMA, aż trzy otrzymały nagrody Produktów Roku 2018 roku. Nagrody w imieniu DAGMY odebrali: Piotr Zielaskiewicz, product manager rozwiązań Stormshield, a także Katarzyna Pilawa, specjalista ds. PR i marketingu w DAGMIE. Firmę Stormshield reprezentował Paweł Śmigielski – sales manager Stormshield Polska.

Tytuły "Produktów Roku 2019" otrzymały następujące rozwiązania:

IT Professional

  • ESET Endpoint Security 7.1 głosami czytelników otrzymał, po raz ósmy, tytuł Produktu Roku magazynu IT Professional w kategorii Oprogramowanie i rozwiązania chmurowe - antywirusy

IT w Administracji

  • Stormshield SN510 głosami czytelników otrzymał, po raz drugi, tytuł Produktu Roku magazynu IT w Administracji w kategorii Urządzenia zabezpieczające (II miejsce)
  • ESET Endpoint Security 7.1 głosami czytelników otrzymał tytuł Produktu Roku magazynu IT w Administracji w kategorii Oprogramowanie zabezpieczające (II miejsce)

Dziękujemy za zaufanie oraz wszystkie oddane na nasze rozwiązania głosy.

Autorem tekstu jest Katarzyna Pilawa

Maurycy Sklorz
specjalista ds. marketingu

Masz pytania?
Skontaktuj się ze mną:
sklorz.m@dagma.pl
32 793 12 32