Fascynuje nas
technologia
 

10 kwietnia 2020

Zmiany w szkoleniach w związku z pandemią COVID-19

Jako Autoryzowane Centrum Szkoleniowe DAGMA nie pozostajemy obojętni w sytuacji spowodowanej rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce i na świecie. Jednocześnie mając na uwadze Twoje bezpieczeństwo, chcemy dać Ci możliwości dalszego pogłębiania wiedzy i kontynuowania ścieżki certyfikacji.

Wprowadziliśmy do swojej oferty szkolenia realizowane w formie zdalnej – zapewniamy, że w tej formule szkoleń utrzymane są standardy certyfikacji. Dowiedz się więcej o szkoleniach online. Formuła szkoleń online nie odbiega od standardów autoryzacji, więc otrzymasz wiedzę równą tej, którą zdobyłbyś na szkoleniu odbywającym się w jednym z naszych oddziałów.

Co w obecnej sytuacji mają Ci do zaoferowania światowi liderzy certyfikacji?

EC-Council, prestiżowa jednostka certyfikująca między innymi z etycznego hackingu (szkolenia Certified Ethical Hacker) przedłuża termin ważności wszystkich voucherów egzaminacyjnych wygasających między 1 marca 2020 r. a 30 czerwca 2020 r. do nowego terminu ważności, który upływa 30 września 2020 r. Każdy klient posiadający obecnie voucher, który wygasa w tym terminie, może skontaktować się z nami pod adresem szkolenia@dagma.pl, aby otrzymać bezpłatne przedłużenie. Sprawdź szkolenia EC-Council w ofercie ACS DAGMA.

PeopleCert, certyfikujący między innymi z metodyk zarządzania według ITIL czy Prince, umożliwia zamianę już zarezerwowanych sesji egzaminacyjnych na vouchery egzaminacyjne online, bez dodatkowych kosztów. Jeśli nie chcesz zamieniać już zarezerwowanych terminów egzaminów na vouchery egzaminacyjne online, możesz przełożyć je na późniejszy termin. Wystarczy, że napiszesz do nas na adres szkolenia@dagma.pl, a my formalności załatwimy to za Ciebie! Sprawdź szkolenie ITIL oraz szkolenie PRINCE2 w ofercie ACS DAGMA.

Microsoft z kolei zwiększył liczbę sesji egzaminacyjnych online, znosząc opłaty za zmianę dat egzaminów i wydłużając terminy ważności voucherów. Natomiast vouchery Microsoft Software Assurance z datą realizacji do 1 kwietnia 2020 zostają automatycznie przedłużone o dodatkowe 90 dni. Sprawdź naszą ofertę szkoleń Microsoft oraz dowiedz się więcej o tym, jak wykorzystać Twój voucher Microsoft Software Assurance..

Autorem tekstu jest Arkadiusz Bała

Justyna Puchała
kierownik Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego DAGMA

Masz pytania?
Skontaktuj się ze mną:
puchala.j@dagma.pl
32 259 11 80